Drone Çekimi

Drone Çekimleri

Medya Meriç Prodüksiyon; sadece havadan drone çekimi değil, bu alanda teknolojinin imkan tanıdığı tüm verimli projeleri hayata geçiriyor.

Drone, multihelikopter gibi insansız hava araçlarıyla; fabrika, arazi, şehir merkezi, park, yaşam alanları gibi mekanların durumunu takip etmek üzere fotoğraf ve video çekimi hizmeti vermektedir.

Medya Meriç Prodüksiyon hava çekimleri hizmetinde müşterilerine yüksek çözünürlüklü 4K videolar, full hd videolar ve fotoğraflar elde etmektedir.

Havadan çekimlerinizi ister iç, isterseniz dış mekanda gerçekleştirebiliyoruz. Drone ile hava çekimleri günümüzde; konserler, açılışlar, canlı yayınlar, açık hava etkinlikleri, organizasyonlar, tv programları, diziler ve sinema çekimlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Kayıtlı cihazlarımız ve sertifikalı pilotlarımızla hizmetinizdeyiz. Havadan fotoğraf çekimi, havadan video çekimi, drone kiralama hizmetleri ve fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Ehliyetli drone pilotlarımız ile, profesyonel olarak drone çekimleri yapmaktayız. Havadan 4K kalitesinde video ve fotograf çekimi fiyatları için hemen bizden teklif alın!

Sorularınız mı Var ?
0 532 056 31 51 0 532 056 31 51
prodüksiyon ajansi

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile:

Firmanız için kurumsal kimliğinizi, vizyonunuzu, ürünlerinizi, projelerinizi hedef kitlelerinize aktaracak işler yapıyoruz.