Klip Çekimi

Klip Çekimi

Bir müzik parçasının, dinleyicide daha yoğun duygular ve hisler uyandırabilmesini sağlayan en önemli etkenlerden birisi de, müzikle ilgili, konuya ve bütünlüğe ayak uyduran bir video klip çekimidir.

Medya Meriç Prodüksiyon olarak profesyonel ekip ve ekipmanlarımız, kurgu, kamera yönetmeni, montaj ekibi, makyöz hizmetlerimiz ile klip çekimlerinizi daha profesyonel hale getirmekteyiz.

Klip çekimlerinde dikkat edilmesi gereken iki önemli faktör vardır:

• Klip senaryosunun müzikle uyum içinde olması.
• Hayal edilen senaryonun klip çekim teknikleri ile süslenmesi.

Klip senaryosu yazılmadan önce senaristimiz şarkıyı birkaç kez dinleyerek şarkı sözlerinde anlatılan duyguları hissedip hayalinde canlandırır. Daha sonra şarkı sözü yazarıyla ve sanatçı ile bir araya gelerek, onların anlatacağı hikayeyi dinleyip işine başlar.

Klip çekimlerinizi; stüdyo, iç mekan ve dış mekanlarda profesyonel olarak yapmaktayız.

Greenbox Stüdyoda Klip Çekimi:

Medya Meriç Prodüksiyon greenbox stüdyolarında video klip çekimleriniz 4K kamera ile yapılmaktadır. Arka fona istediğiniz background uygulanmaktadır.

Medya Meriç Prodüksiyon ile iletişime geçerek klip çekimi konusunda fiyat teklifi alabilir ve projelerinizi hazırlatabilirsiniz.

Sorularınız mı Var ?
0 532 056 31 51 0 532 056 31 51
prodüksiyon ajansi

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile:

Firmanız için kurumsal kimliğinizi, vizyonunuzu, ürünlerinizi, projelerinizi hedef kitlelerinize aktaracak işler yapıyoruz.