Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Çekimleri

Herhangi bir ürünün, projenin, kurum, şirket veya firmanın ayrıntılı olarak tanıtıldığı video içeriklerdir. İnsanların görsel mesajları daha kolay algıladığı düşünülürse markanızın tanıtımını yapmak için en iyi yolunun tanıtım filmi çekimlerinden geçtiğini söyleyebiliriz.

Hangi alana yatırım yaparsanız yapın karşılık alabileceğiniz tanıtım filmlerini tercih etmenizin diğer sebepleri ise:

Tanıtım Filmleri ile:

• Markanızın online mecralardaki prestijini maksimum seviyeye taşıyın.
• Açılış, lansman, fuar ve organizasyonlarda kullanarak rakiplerinizin önüne geçin.
• Sosyal medya kanallarında kullanarak dijital medyadaki varlığınıza güç katın.
• Hedef kitle ve potansiyel müşterileriniz üzerinde en etkili iletişimi kurun.

Büyük ve kalabalık bir sahada öne çıkmak için ihtiyacınız olan sadece bir film!

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumsal firmaların misyon, vizyon ve değerlerinin anlatıldığı, kurumların sosyal ve dijital medyadaki varlığını en üst seviyeye taşıyan ve kurumların genel hatlarıyla tanıtıldığı tanıtım filmleridir.

Ürün Tanıtım Filmi

Kurumsal markaların ve şirketin ürünlerinin ayrıntılı olarak tanıtıldığı sosyal medya ve dijital medyadaki marka bilinirliğini maksimum seviyeye çıkaran tanıtım filmleridir.

Fabrika Tanıtım Filmi

Küçük, orta ve büyük ölçekli fabrikaların üretim tesislerinin, süreçlerinin ve özelliklerinin ayrıntılı olarak tanıtıldığı filmlerdir.
Günümüzde tüketicilerin bütün soru işaretlerini en efektif biçimde cevaplamanın yolu Fabrika Tanıtım filmlerinden geçiyor.
Kurum, şirket ve firmalar ürünlerin üretimini bütün ayrıntılarıyla hedef kitleye aktarmak için video içerikleri tercih ediyor.

Web Sitesi Tanıtım Filmi

Her kurum, şirket ve firmanın web sitesinin ayrıntılı olarak tanıtıldığı video içeriklerdir. Teknoloji ile birlikte değişen dünya trendlerine uygun olarak her firma web sitesinin içeriğini hedef kitleye göre belirler. Web sitesinin ayrıntılı olarak tanıtıldığı Web Sitesi Tanıtım Filmleri ise markanın web sitesinin kullanımı, özelliklerini ve kurumlara göre değişen yapılarını ayrıntılı olarak aktarır.

Mobil uygulama tanıtım filmi

Markaların ve kurumların mobil uygulamalarının tüm özelliklerinin tanıtıldığı video içeriklerdir.

Hayatımızın her alanına giren mobil uygulamaların video içeriklerle tanıtılması, uygulamanın kullanım ağının genişlemesi için vazgeçilmez iletişim stratejileri arasında yer alıyor.

Alanında uzman ekibimiz ile, mobil uygulama tanıtım filmi ihtiyaçlarına çözüm ortağı olarak, kurumların ve şirketlerin mobil uygulamalarını kreatif video içerikleriyle en etkili biçimde hedef kitleye aktarıyor.

Medya Meriç Prodüksiyon'un alanında uzman kreatif ekibi tarafından tasarlanan tanıtım filmleri firma misyon, vizyon ve değerlerini en estetik formlarda aktararak müşteri memnuniyetini maksimum seviyede sağlayarak teslim eder.

Markanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi anlatacağınız en uygun tanıtım filmi fiyatları için hemen bizden teklif alın!

Sorularınız mı Var ?
0 532 056 31 51 0 532 056 31 51
prodüksiyon ajansi

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile:

Firmanız için kurumsal kimliğinizi, vizyonunuzu, ürünlerinizi, projelerinizi hedef kitlelerinize aktaracak işler yapıyoruz.