Eğitim Videoları

Uzaktan Eğitim Video Çekimleri ve Animasyonları

Eğitim filmi genellikle kurum içinde çalışanlara ve/veya kurum dışında, sahada çalışan personellere video yolu ile verilen eğitimlerdir. Eğitim filmleri bazı okullar ve akademiler tarafından öğrenciler içinde hazırlanmaktadır.

Kurslar, genellikle uzaktan eğitim videolarını düzenledikleri herhangi bir eğitimin sertifika programı için kullanarak zamandan ve mekandan tasarruf ederler, seminerler ve yüz yüze eğitimler ile uzaktan eğitim videolarını destekleyerek başvuru yapan kişilere hizmet sunarlar.

Uzaktan eğitim videoları, mekandan ve zamandan bütünüyle bağımsız bir şekilde öğrencinin ve eğitmenin okula gelme zorunluluğu olmaksızın sanal ortamda derslerin işlendiği, katılımcının istediği zaman bunları tekrar izleyebileceği, günümüz şartlarında eğitim ve öğretimin hızla bilgisayar ortamında geçtiği akılcı, çağdaş, yenilikçi bir eğitim sistemidir.

Kurum ve kuruluşlar ise, çalışanları değiştiği zaman veya farklı pozisyonlara kaydırıldığı zaman yeni personelleri eğitmek için para ve en önemlisi zaman harcarlar. Kurum içi eğitim filmleri çekildiği zaman sadece bir defa eğitim için bütçe ayrılmış olur ve ekibe yeni katılan çalışan veya pozisyonu değişmiş personel içinde zaman kaybı olmaz, sanal ortamda istediği saatlerde eğitimleri izleyerek gerekli bilgileri almış olur.

Kurum, okul ve akademi için eğitim videolarını hazırladığı zaman arşivde saklanabilir ve istenildiği zaman kullanabilir. Böylelikle hem bütçeden hem de zamandan tasarruf edilmiş olur.

Eğitim filmleri çekimi ve animasyonları için neler yapıyoruz?

Hangi alanda, hangi içerikler ile eğitim videosu gerektiğini bize aktarın size öneriler ve tam çözümler sunalım;

• Senaryo yazımı
• Cast oluşturulması
• Sunumlarınızın ya da animasyonlarınızın hazırlanması
• Teknik ekip ve ekipman hazırlığı
• Greenbox stüdyo
• Filmin tüm prodüksiyonu
• Montaj

Bugüne kadar yaptığımız uzaktan eğitim çekimlerinden bazılarını gizlilik sözleşmelerimiz sebebi ile yayınlayamıyoruz. Yayınladığımız referans çekimlerinden bazılarına Vimeo sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Jandarma Genel Komutanlığı, Avrupa Birliği, YÖK, Başkent Üniversitesi, SERÇEV, Türkiye Barolar Birliği gibi daha bir çok kurum ve kuruluşa eğitim video çekimleri ve animasyonları için hizmet sunduk ve sunuyoruz.

Bünyemizde 2 adet greenbox stüdyo bulunmaktadır. Profesyonel ekipmanlar ile kurulmuş greenbox stüdyolarda çekimler yapılarak, alanında uzman ekipler ile; seslendirme, animasyon, kurgu ve montaj işlemleri yapılmaktadır.

Medya Meriç Prodüksiyon ile iletişime geçerek kurum ve kuruluşunuz için kaliteli ve işlevsel uzaktan eğitim videoları ve animasyonları hazırlatabilirsiniz.

Sizleri ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Eğitim filmi çekimleri ve animasyonları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Sorularınız mı Var ?
0 532 056 31 51 0 532 056 31 51
prodüksiyon ajansi

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile:

Firmanız için kurumsal kimliğinizi, vizyonunuzu, ürünlerinizi, projelerinizi hedef kitlelerinize aktaracak işler yapıyoruz.